لابیاپلاستی به روش سافرینگ

لابیاپلاستی به روش سافرینگ

Table of Contents

لابیاپلاستی به روش سافرینگ

آیا با لابیاپلاستی به روش سافرینگ آشنا هستید؟ در واقع اگر بخواهیم بهترین روش از جراحی لابیاپلاستی را نام ببریم، باید به روش سافرینگ اشاره کنیم. مهم‌ترین مزیت و فایده این روش بر این است که می‌تواند بدون جای‌گذاری هیچ‌گونه بخیه و جای عمل لابیاپلاستی را انجام ‌دهد.

لابیاپلاستی به روش سافرینگ
لابیاپلاستی به روش سافرینگ

در هنگام انجام لابیاپلاستی به سبک سافرینگ هیچ دردی برای بیمار به وجود نمی‌آید و کمترین خون‌ریزی حاصل می‌گردد. این نکات می‌تواند توجه اغلب افراد را به لابیاپلاستی به سبک سافرینگ جلب کند.

به‌ همین دلیل است که این روش توانسته با استقبال بسیاری از افراد مواجه شود. حال اگر دنبال اطلاعات بیشتر در رابطه با لابیاپلاستی به سبک سافرینگ هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

در ادامه در رابطه با عناوین زیر بیشتر به مطالعه می‌کنید: لابیاپلاستی به روش سافرینگ چیست؟

 1. روش‌های انجام لابیاپلاستی به چه صورت می‌باشد؟
 2. چه اشخاصی باید از لابیاپلاستی به روش سافرینگ استفاده کنند؟
 3. مزایای عملی لابیاپلاستی به روش سافرینگ در چه مواردی است؟
 4. چه دلایلی سبب می‌شود که افراد از لابیاپلاستی به روش سافرینگ استفاده کنند؟
 5. لازمه انجام جراحی لابیاپلاستی به روش سافرینگ چه علائمی می‌باشد؟
 6. چه عواملی در مشکلات به ‌وجود آمده لابیا‌ها مؤثر واقع می‌شوند؟
 7. هزینه لابیاپلاستی به روش سافرینگ چه میزان می‌باشد؟
 8. جمع ‌بندی مطالب

لابیاپلاستی به روش سافرینگ چیست؟

مهم‌ترین مزیتی که توانسته این راهکار را منحصر به ‌فرد جلوه دهد، این است که از دستگاه‌هایی که دارای تکنولوژی‌های روز دنیا می‌باشند، برای لابیاپلاستی به سبک سافرینگ استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها ساخت کشورهای آمریکایی و اروپایی هستند و دیگر نیاز به استفاده از جراحی باز برای لابیاپلاستی نمی‌باشد.

در ابتدا برای این‌که بتوان لابیاپلاستی به سبک سافرینگ را انجام داد، بیمار باید معاینه شود و سپس اگر شرایط لازم برای انجام لابیاپلاستی به سبک سافرینگ وجود داشت، می‌تواند از طریق دستگاه مخصوص سافرینگ این عملکرد به بهترین نحو ممکن سپری کند و با کمترین میزان خون‌ریزی و درد در راستای زیبایی واژن و دستگاه تناسلی خود موفق باشد.

لابیاپلاستی به روش سافرینگ چیست؟
لابیاپلاستی به روش سافرینگ چیست؟

روش‌های انجام لابیاپلاستی به چه صورت می‌باشد؟

قبل ‌از این‌که لابیاپلاستی به سبک سافرینگ شما انتخاب شود، پزشک موظف است اطلاعاتی در رابطه با میزان بافت‌هایی که قرار است از لابیاهای شما برداشته شود، در اختیار شما قرار ‌دهد. سپس بررسی‌های موجود در رابطه با فرم لگن انجام می‌گیرد. روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان از این طریق آنها لابیاپلاستی را انجام داد که در ادامه به ‌شرح آن‌ها خواهیم پرداخت.

لابیاپلاستی جراحی

از روش‌ های اولیه‌ای که توانسته باعث برطرف‌ شدن چین ‌و چروک های لابیا‌ها شود لابیاپلاستی جراحی است که از طریق اقدامات مؤثر پزشک با تیغ جراحی اتفاق می‌افتد. سپس نواحی باقی‌مانده از طریق نخ بخیه به یکدیگر وصل می‌شدند. این عمل از طریق بی‌حسی و یا بیهوشی ها صورت می‌گیرد.

مهارت و دقت پزشک برای انجام این روش لابیاپلاستی بسیار زیاد می‌باشد و اگر فرم بدن شما را درست تشخیص داده باشد، نتیجه‌ای منحصر به ‌فردی از برش‌های تمیز در هنگام لابیاپلاستی جراحی اتفاق می‌افتد.

لابیاپلاستی با لیزر

یکی دیگر از راهکارهایی که از طریق آن به ابعاد کوچک لابیاهای مینور می­رسید، لابیاپلاستی از طریق لیزر است. همان‌طور که از نامش مشخص است، از طریق دستگاهی با نام لیزر، لابیاپلاستی انجام می‌گیرد. در این روش دیگر نیاز به استفاده از تیغ جراحی نمی‌باشد و برش‌هایی که بر روی دستگاه تناسلی افراد صورت می‌گیرد، از طریق لیزر انجام می‌شود.

دقت و تمیزتر بودن برش‌های موجود از طریق لیزر باعث شد که این راهکار نیز با استقبال افراد رو به ‌رو شود و نتیجه آن عمل طبیعی و قابل‌ قبول باشد.

به دلیل این‌که لابیاپلاستی لیزر دارای دوران نقاهت کمتری می‌باشد، توانست جایگاه بیشتری در بین بانوان برای خود باز کند. علی‌الخصوص لیزر مونالیزا تاچ به ‌عنوان بهترین لیزر برای لابیاپلاستی انتخاب‌ شده است و قابلیت‌های متعددی که در این راستا دارد می‌تواند باعث انعقاد سریع خون شود.

لابیاپلاستی با لیزر
لابیاپلاستی با لیزر

در نهایت خون‌ریزی‌های موجود به حداقل خواهد رسید. با توجه به شرایط موجودشان و صلاح‌دید پزشک امکان دارد لابیاپلاستی از طریق لیزر در چندین جلسه مختلف با فاصله‌های زمانی متعدد انجام بگیرد. این راهکار نیز می‌تواند تحت عنوان بی‌حسی‌ها انجام شود تا بیمار هیچ‌گونه دردی را احساس نکند.

لابیاپلاستی به روش سافرینگ

روش سافرینگ یک روش نوین دیگر برای انجام لابیاپلاستی می‌باشد. هنگامی‌که این تکنیک از طریق صلاح‌دید پزشک برای بیمار استفاده می‌شود، باید ابتدا شرایط موجود بیمار سنجیده شود.

اگر لازم باشد امکان دارد چندین جلسه برای بیمار از لابیاپلاستی به سبک سافرینگ استفاده شود. اغلب افرادی که تغییرات جزئی لازم است در ناحیه تناسلی آن‌ها اتفاق بیفتد، کاندید مناسبی برای لابیاپلاستی به سبک سافرینگ هستند. در این روش بیهوشی‌های عمومی صورت نمی‌گیرد و فقط بی‌حسی موضعی انجام می‌شود که بتواند درد بیمار را به حداقل برسانند.

پزشک موظف است قبل ‌از این‌که از این راهکار برای درمان بیمار استفاده کند، شرایط موجود را برای او بازگو کند و بگوید شخص با توجه به شرایط موجود دستگاه تناسلی خود نیاز دارد، چندین جلسه تحت درمان با لابیاپلاستی به سبک سافرینگ باشد تا نتیجه مؤثری برای او حاصل گردد و بتواند زیبایی و اعتماد به ‌نفس خود را در جهت دستگاه تناسلی به دست بیاورد.

لابیاپلاستی به روش سافرینگ
لابیاپلاستی به روش سافرینگ

لابیاپلاستی با بی‌حسی

حتما می‌دانید که بیهوشی دارای عوارض بسیار زیادی برای بیمار می‌باشد. به دلیل این‌که در چند سال گذشته شاهد عوارض بسیار زیاد آن بودیم، پزشکان برای اینکه سلامت بیمار را تضمین کنند، صلاح می‌دانند از بی‌حسی‌های موضعی برای لابیاپلاستی استفاده کنند و این راهکار اغلب در کلینیک‌های زیبائی استفاده می‌شود. این عملکرد سبب می‌شود که بیهوشی‌های غیرضروری برای بیمار صورت نگیرد و سلامت او تضمین گردد. البته اگر پزشک قصد داشته باشند لابیاپلاستی به سبک سافرینگ را از طریق بی‌حسی انجام بدهد، ابتدا از بیمار اجازه می‌گیرد.

اما به توصیه ما بر این است تا به صلاح‌دید پزشک خود توجه کنید و به نکات مؤثری که او برای بی‌حسی به شما گوشزد می‌کند را جدی بگیرید. بی‌حسی هایی که برای لابیاپلاستی صورت می‌گیرد، از طریق تزریق آمپول است.

برای استفاده از این روش قبل از این‌که آمپول به لابیا‌ها تزریق شود، طی فرایندی پمادی از بی‌حسی بر روی لابیاها زده می‌شود که می‌تواند لابیا را تا حدی بی‌حس کند، سپس عمل تزریق بی‌حسی صورت می‌گیرد.

پیشنهاد می کنیم از پست تجربه لابیاپلاستی دیدن کنید.

لابیاپلاستی با بیهوشی

همان‌طور که گفتیم عوارض متعدد بیهوشی باعث شده که امروزه از آن زیاد استفاده نکند. اما در برخی مواقع خاص امکان دارد متخصص زنان و زایمان مجبور شود، برای انجام لابیاپلاستی بیمار را بیهوش کند. به‌ عنوان نمونه بانوانی که در راستای انجام لابیاپلاستی نیاز به چندین عمل دیگر دارند، لازم است تحت بیهوشی این عمل را انجام بدهند.

به دلیل این‌که سنجیدن علائم حیاتی بیمار در روند بیهوشی مؤثر واقع می‌شود و نیاز به تجهیزات متعددی می‌باشد که اغلب این تجهیزات در بیمارستان‌ها وجود دارد، می‌تواند هزینه‌های موجود را برای درمان بیشتر کند. به ‌همین دلیل است که از بیهوشی به‌ ندرت استفاده می‌شود.

لابیاپلاستی با خواب عمیق

روش دیگری که از طریق لابیاپلاستی انجام می‌گیرد خواب مصنوعی باشد و در این روش به داروهای خواب‌آور قوی برای بیمار تجویز می‌شود، سپس بی‌حسی‌های موضعی انجام می‌گیرد و بعد از این‌که جراحی به اتمام رسید، شخص بیدار می‌شود.

اغلب این روش برای اشخاصی که فوبیای بیشتری دارند و قصد ندارند، بیهوشی بگیرند مورد استفاده واقع می‌شود و پزشکان صلاح می‌دانند که بهتر است از روش خواب عمیق استفاده شود تا نتیجه بهتری برای عمل صورت بگیرد.

چه اشخاصی باید از لابیاپلاستی به روش سافرینگ استفاده کنند؟

نکات مهمی باعث می‌شود که بتوان از لابیاپلاستی به سبک سافرینگ استفاده کرد. اگر پزشک تشخیص دهد که اندازه بزرگی لابیاهای شما کمتر از ۱ سانت می‌باشد، به ‌عنوان یک لوبیای غیر نرمال به حساب نمی‌آید و می‌تواند از لابیاپلاستی به سبک سافرینگ استفاده کند.

استفاده از مواد بی‌حسی که برای انجام این راهکار صورت می‌گیرد، باعث می‌شود که بیمار در طول انجام برش لابیا‌ها هیچ‌گونه دردی احساس نکند و با گذشت ۵ تا ۷ روز می‌توان شکل اصلی لابیاها بر اثر روش روش سافرینگ را مشاهده کرد.

چه اشخاصی باید از لابیاپلاستی به روش سافرینگ استفاده کنند؟
چه اشخاصی باید از لابیاپلاستی به روش سافرینگ استفاده کنند؟

مزایای عملی لابیاپلاستی به روش سافرینگ در چه مواردی است؟

دلایل زیادی سبب شده‌ است که افراد این راهکار را بهتر از لابیاپلاستی با جراحی باز بدانند. فواید متعددی که باعث می‌شود بانوان از لابیاپلاستی به سبک سافرینگ استقبال کنند، شامل موارد زیر می‌شود:

 • به‌ غیر از بریدن لابیاها می‌تواند سبب سفید شدن لابیا نیز گردد.
 • یک‌رنگ کردن لابی‌های مینور از دیگر مزیت‌های لابیاپلاستی به سبک سافرینگ است.
 • تغییر شکل لابیا بین درد و خون‌ریزی مزایای روش لابیاپلاستی به سبک سافرینگ به حساب می‌آید.
 • روشن کردن واژن در کنار این موارد می‌تواند اتفاق بیفتد.

حال برای این‌که بهره‌ی کافی از طریق انجام لابیاپلاستی به سبک سافرینگ انجام بگیرد، فرد باید شرایط مناسبی برای انجام این عمل داشته باشد. به‌ غیر از این موارد به واسطه روش لابیاپلاستی به سبک سافرینگ نیز می‌توان ضایعاتی که با عنوان بواسیر شناخته می‌شوند و از مقعد بیرون‌ زده می‌شوند را نیز درمان کرد و این راهکار بدون هیچ‌گونه جراحی و بخیه اتفاق می‌افتد.

بروز این ضایعات از لحاظ زیبایی افراد را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد

بروز این ضایعات از لحاظ زیبایی افراد را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و به ‌غیر از این موارد باعث به وجود آمدن عفونت و احساس خارش می‌شود. این‌که بتوان بدون هیچ‌گونه چاقو و برش این عمل جراحی را تحت عنوان جراحی لابیاپلاستی به سبک سافرینگ انجام داد، یک مزیت مهم به شمار می‌آید.

از طریق بی‌حسی‌های موضعی با در کمترین درد ممکن می‌توان این درمان را انجام داد. زمان بهبودی در این روش به نسبت جراحی باز بسیار کاهش می‌یابد و همین‌طور خون‌ریزی به حداقل می‌رسد که این دسته از موارد به‌ عنوان مزیت و فواید لابیاپلاستی به سبک سافرینگ به حساب می‌آیند.

بروز این ضایعات از لحاظ زیبایی افراد را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد
بروز این ضایعات از لحاظ زیبایی افراد را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد

چه دلایلی سبب می‌شود که افراد از لابیاپلاستی به روش سافرینگ استفاده کنند؟

اصولاً مواردی که در ادامه ذکر می‌کنیم باعث می‌شود که افراد با توجه به صلاح‌دید پزشک خود از راهکار لابیاپلاستی به سبک سافرینگ استفاده کنند.

 • قرنیه کردن لابیا‌های مینور واژن اتفاق میفتد.
 • زیبا کردن واژن دستگاه تناسلی بانوان از طریق روش لابیاپلاستی به روش سافرینگ انجام میگیرد
 • حذف دردهای موجود که بر اثر بزرگ بودن لابیا‌ها اتفاق می‌افتد.
 • حذف چین ‌و چروک های که بر روی کلیتوریسم وجود دارند، صورت می‌گیرد.
 • بیشتر کردن میل جنسی در روابط جنسی از مزایای آن است.
 • از بین بردن ضایعات خارج‌ شده از مقعد بر اثر یبوست را انجام می دهد.
 • سبب بالا بردن اعتماد به ‌نفس افراد می گردد.

لازمه انجام جراحی لابیاپلاستی به روش سافرینگ چه علائمی می‌باشد؟

هنگامی‌که این علائم را مشاهده کردید لازم است از لابیاپلاستی به روش سافرینگ استفاده کرد:

 • درد بسیار در بخش لابیاهای دستگاه تناسلی
 • درد در برقراری روابط جنسی
 • ناراحتی‌های بیش ‌از حد در هنگام پوشیدن لباس‌های زیر
 • درد در هنگام انجام کارهای روزمره
 • داشتن درد در هنگام ورزش
 • داشتن درد شدید در هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ
 • قرنیه نبودن لب‌های واژن
 • عدم تحریک کلیتوریس
لازمه انجام جراحی لابیاپلاستی به روش سافرینگ چه علائمی می‌باشد؟
لازمه انجام جراحی لابیاپلاستی به روش سافرینگ چه علائمی می‌باشد؟

چه عواملی در مشکلات به ‌وجود آمده لابیا‌ها مؤثر واقع می‌شوند؟

دلایل و عوامل بسیاری باعث می‌شوند که مشکلات لابیا رخ دهد و افراد کاندیدای مناسبی برای لابیاپلاستی به روش سافرینگ باشند. این عوامل عبارت‌اند از:

 • افزایش سن به‌ مرور زمان
 • داشتن روابط جنسی بسیار
 • خصوصیات ارثی و ژنتیکی
 • زایمان‌ها با روش طبیعی
 • تغییرات ناگهانی وزن

هزینه لابیاپلاستی به روش سافرینگ چه میزان می‌باشد؟

افراد زیادی نیازمند کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه عمل جراحی لابیاپلاستی به روش سافرینگ می‌باشند و همیشه هزینه برای عمل‌ها برای افراد مهم می باشد. برای این‌که بتوان هزینه‌ها را برآورد کرد، بهتر است بدانیم بیمه نمی‌تواند پوشش هزینه لابیاپلاستی به روش سافرینگ را تقبل کند.

هنگامی که معاینات متعدد از طریق متخصص بر روی شرایط موجود بیمار سنجیده می‌شود، می‌توان هزینه موجود لابیاپلاستی به روش سافرینگ با توجه به شکل و فرم لابیاها را تعیین کرد و اگر در شرایط نیاز به استفاده از چندین جلسه از این روش باشد، ممکن است هزینه‌های هر شخص با دیگری متفاوت باشد.

به دلیل این‌که راهکارهای بی‌حسی و بیهوشی هزینه‌های مختلفی با یکدیگر دارند، تمامی این موارد باید در هنگام تعیین هزینه لابیاپلاستی به روش سافرینگ سنجیده شود.

هزینه لابیاپلاستی به روش سافرینگ چه میزان می‌باشد؟
هزینه لابیاپلاستی به روش سافرینگ چه میزان می‌باشد؟

جمع ‌بندی مطالب

با توجه به این‌که زیبایی زنان همیشه مهم شمرده می‌شود، این‌که بتوان این روش را بدون درد و خون‌ریزی انجام داد تا نتیجه بهتری حاصل شود، مهم می‌باشد. به‌ همین دلیل ما توصیه می‌کنیم از راهکار لابیاپلاستی به سبک سافرینگ استفاده کنید.

البته شرایط موجود شما توسط معاینات پزشک سنجیده می‌شود و اگر فرد مناسبی برای انجام این راهکار باشید، می‌توانید در کمترین درد و کمترین خون‌ریزی رضایت کافی را از دستگاه تناسلی خود داشته باشی و زیبایی آن را بازگردانید.

برای برای درک بهتر موضوع بهتر است به نزد یک پزشک بروید و مشاوره‌های لازم را از او بگیرید. امیدواریم که استفاده از این مطالب در رابطه با لابیاپلاستی به سبک سافرینگ برای شما مفید بوده باشد.

Share:

More Posts

سیاه شدن لابیای مینور

علت سیاه شدن لابیا مینور

در این مقاله می خواهیم علت سیاه شدن لابیا مینور را مورد بررسی قرار دهیم. جهت دریافت مشاوره در زمینه سیاه شدن لابیا مینور با

عوارض واژینیسموس

عوارض واژینیسموس

در این مقاله شما را با عوارض واژینیسموس آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا درباره بیماری واژینیسموس و عوارض آن بیشتر بدانید. جهت

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.